Kiralık Vinç

Sepetli Vinç
Daha Güvenli İnşaat Süreçleri İçin Sepetli Vinç
Kasım 21, 2018
Sepetli Vinç Kiralama Bayrampaşa
Sepetli Vinç Nedir? Sepetli Vinç Kullanım Alanları Nelerdir?
Aralık 25, 2018
Vinç Kiralama

Vinç Kiralama

Gelişen teknoloji birçok sektörde büyük ölçüde kolaylık sağladığı gibi inşaat sektöründe de önemli ölçüde katkı sağlamaktadır. Çok yüksek ve ilginç tasarımlı binalar kullanılan araç ve gereçler ile çok kısa zamanda inşa edilmektedir. Tabi bu işlerin yapılması esnasında makine gücüne ihtiyaç duyulmaktadır. İnşaat demiri, Ytong, reklam tabelaları, konteynır vb. malzemelerin yüksek katlara ulaşabilmesi vinç yardımıyla gerçekleştirilmektedir. Satın alma maliyetleri yüksek olduğu için firma ve kurumlar kiralık vinç hizmeti veren firmaları tercih etmektedirler.

 

Vinç ihtiyacına en sık inşaat sektöründe rastlansa da, daha birçok alanda vinçler kullanılmaktadır. Sanayide torna tezgâhı ve matbaa makineleri, GSM sektöründe baz istasyonlarının kurulumunda, elektrik direklerinin dikilmesi, iş makinelerinin nakliyesi, tünel inşası ve köprü ayaklarının dikilmesi, çatı montajı, su borusu, doğalgaz borusu, dev led ekranların montajı ve taşınması gibi insan gücünün yetersiz kaldığı her durumda etkin bir şekilde kullanılmaktadır. İhtiyaç duyulduğunda kiralık vinç hizmeti sunan firmalar kadrosunda bulundurdukları kiralık vinçleri ağırlık ve yükseklik durumuna göre ilgili firmaya yönlendirir. 500 ton kapasiteli mobil vinç ve 75 ton kapasiteli Hiab ihtiyacını karşılayabilen bu firmalar tecrübeli vinç operatörleri ile çalışmaktadırlar. Vinç operatörleri G sınıfı ( iş makineleri/vinç kullanma) ehliyetine ve güvenlik sertifikasına sahiptirler. İş güvenliğini ön planda tutarak hizmet veren bu şirketler ile güvenli ve ekonomik hizmet alırsınız.

 

Kiralık mobil vinç, kiralık vinçli kamyon, kiralık sepetli kamyon, kiralık forklift ve manitou ile birçok sektörün ihtiyacını karşılayabilecek araçları bünyesinde bulunduran kiralık vinç şirketleri zaman, prestij ve mali açıdan tercih sebebi olmaktadır. Tüm sektörlerde etkin ve sorunsuz iş tamamlama açısından lüks değil zorunluluk haline gelen vinçlerin kullanımı daha az insan gücü ile daha çok projelerin yapımında kullanılmaya devam edecek gibi…